„Nie ma miłości
bez poszanowania.

tzn. bez traktowania człowieka
jako niepowtarzalnej indywidualności,
bez brania go takim jakim jest.”

Erich Fromm

Mikołajki

W dniu 6 grudnia w naszym przedszkolu od rana udzielał się mikołajkowy nastrój. Widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Piękny wystrój i muzyka przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj 🎅odwiedzi dzieci z naszego przedszkola.

Od samego rana w placówce panowały radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków reniferów, gdyż cudowna zima za oknem wskazywała na to, że właśnie tym środkiem lokomocji w tym roku przybędzie do nas święty. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia, wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki i wybrane części garderoby w podobnym kolorze❤️

Tak długo oczekiwany gość przybył do naszego przedszkola w towarzystwie pomocników – Mikołajek 🙂 Jednak niestety ze względu na wzrost zachorowań na covid i jednoczesne zapewnienie bezpieczeństwa dzieci oraz pracowników, Mikołaj przekazał wszystkie prezenty na ręce Naszej Kochanej Pani Dyrektor.

Przedszkolaki ze wszystkich grup  bawiły się przy dźwiękach piosenek świątecznych, tańczyły do poznanych utworów, rozwiązywały zagadki obrazkowe. Był to bardzo magiczny dzień zwłaszcza dla naszych najmłodszych przedszkolaków.

 

Skip to content