„Nie ma miłości
bez poszanowania.

tzn. bez traktowania człowieka
jako niepowtarzalnej indywidualności,
bez brania go takim jakim jest.”

Erich Fromm

logo Miejskiego Przedszkola ŚwiatEŁKo

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Informujemy, że listy dzieci uczęszczających i nowo przyjętych do poszczególnych grup przedszkolnych na rok szkolny 2022/2023 zostaną wywieszone na drzwiach budynku  około 20-stego sierpnia 2022roku.

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023 informujemy, że od 1 września br., dzieci nowo przyjęte i uczęszczające do naszego przedszkola należy wyposażyć:

  • W podpisane obuwie zmienne (wszystkie dzieci).
  • Ubrania na zmianę – koszulka, spodnie dresowe lub rajstopki, majteczki, skarpety zapakowane w podpisany worek (wszystkie dzieci).
  • W grupie  śpiącej worki z podpisaną pościelą (podpisana pościel, podpisany worek).
  • Chusteczki papierowe wyciągane, mokre chusteczki i ręczniki papierowe.

Wszystkie pozostałe informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola oraz zajęć w poszczególnych grupach, zostaną Państwu udzielone na zebraniach organizacyjnych przez wychowawców grup w pierwszych dniach września.

Rodzice, którzy mają konta w dzienniku elektronicznym, prosimy o aktualizację ewentualnych zmian danych. Rodzice nowo przyjętych dzieci o założeniu konta w dzienniku elektronicznym będą informowani telefonicznie.

Informacja o spotkaniu adaptacyjnym dzieci z grupy C (najmłodsze), będzie umieszczona na stronie internetowej przedszkola w połowie sierpnia.

Skip to content