„Nie ma miłości
bez poszanowania.

tzn. bez traktowania człowieka
jako niepowtarzalnej indywidualności,
bez brania go takim jakim jest.”

Erich Fromm

logo Miejskiego Przedszkola ŚwiatEŁKo

Koncert Charytatywny

W piątek 1 grudnia nasze Iskierki i Misie wzięły czynny udział w Adwentowym Koncercie Charytatywnym. Dzieci śpiewały dwie piosenki o tematyce zimowo – świątecznej. W trakcie koncertu odbywała się też kiermasz świąteczny, na którym można było kupić ręcznie wykonane pocztówki, ozdoby świąteczne i słodkie wypieki. Dochód z koncertu został przekazany Stowarzyszeniu Impuls, działającemu na rzecz dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera. Nasze przedszkole, to placówka z grupami integracyjnymi, do których od lat uczęszczają dzieci autystyczne, więc problem ten jest nam szczególnie bliski. Aktywność naszych przedszkolaków zasługuje na pochwałę. Brawo Misie i Iskierki!

Skip to content